Özel ve Grup Dersleri Verilir

Lila Sanat

Mandolin Dersi

MANDOLINMandolin Derslerimiz,

Mandolin Kursuna Kimler Katılabilir?

Özellikle çocukluk döneminde tercih edilen bir enstrüman olan mandolin, farklı yaş grupları için de kurs olanakları sunabilmektedir. Mandolin kursuna katılmak için enstrümana sahip olmak yeterlidir.

Enstrüman seçimi sırasında müzisyenlerden yardım alabileceğiniz gibi kendinizi geliştirebileceğiniz eğitim CD’leri, müzik kitapları ve görsel materyallerle de bu süreci olumlu hale getirebilirsiniz.

Mandolin kursunda alacağınız eğitim alanında profesyonel müzisyenler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Kolay bir enstrüman olarak bilinen mandolini eğitim süreci sayesinde kısa zamanda öğrenme olanağına sahipsiniz.

Mandolin Hakkında Kısa Bilgiler

Mandolin görünüş ve yapı bakımından ut ile benzerlik gösteren bir enstrüman çeşididir. Telli çalgılar içerisinde basit bir akor düzeni bulunan mandolinin naif ses rengi ona pek çok enstrüman arasında ayırt edici bir özellik kazandırmıştır.

Mandolin genellikle çocukların okul şenliklerinde ve gösterilerde icra ettiği bir müzik aletidir. Dört teli bulunan enstrüman uzunluk bakımından da gitardan ayrılmaktadır.

Mandolin Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

Mandolini öğrenmek için belirlenen maksimum süre 3 aydır. Genellikle bir ile iki ay arasında değişen süreçlerde mandolini öğrenebileceğiniz gibi eğitmenlerinizin sizin için hazırladığı çalışma programlarıyla bu süreci hızlandırabilirsiniz.

Kişisel yeteneklerin kursun süresini değiştirdiği mandolin eğitiminde enstrümana kısa sürede hakim olan müzisyenler teknik ve uygulamalı derslere kolaylıkla adapte olabilmektedir.

Mandolin Dersimiz
TOP

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com